AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - SSANGYONG TIVOLI
AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - SSANGYONG TIVOLI
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1300 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
- geschikt voor SSANGYONG TIVOLI
- bouwjaar 04.15 - 05.19
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- Let op, past niet op model: 4WD
- volgens de EU-richtlijn moet de verlichting van het voertuig volledig zichtbaar zijn. Daarom adviseren we om een afneembare trekhaak te monteren.
- bij voertuigen die niet zijn voorbereid voor een trekhaak, moet bij een Ssangyong-dealer een origineel onderdeel worden besteld
- bij de voorbereiding voor de trekhaak zitten er al bevestigingsopeningen voor de trekhaak in het chassis
Complete set met trekhaak voor uw SSANGYONG TIVOLI: stijf met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Trekhaak en elektrische voorzieningen zijn geschikt voor uw SSANGYONG TIVOLI. U kunt dan aanhangers met een gewicht tot 1300 kg trekken.
Beoordeling van uw voertuig door een deskundige en het vermelden in de papieren van uw SSANGYONG TIVOLI is niet vereist. Graag de instructies in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, van de fabrikant van uw voertuig, volgen. De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Ligt de kogelkop binnen de waarnemingszone, dan kan deze bij het achteruitrijden als obstakel worden gezien. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeersensors een afneembare trekhaak te monteren.
Van de kleinste schroef tot de gedetailleerde montagehandleiding ontvangt u met deze complete set alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw SSANGYONG TIVOLI te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
SsangYong werd 1954 tot leven geroepen, in 2010 echter gekocht door Mahindra & Mahindra uit India. Het hoofdkantoor bevindt zich op dit moment in het Zuid-Koreaanse Seoul.
-
Ssangyong TIVOLI
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6
- Vermogen
- 93 kW / 126 pk
- Bouwjaar
- 04.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6
- Vermogen
- 94 kW / 128 pk
- Bouwjaar
- 04.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6 CNG
- Vermogen
- 94 kW / 128 pk
- Bouwjaar
- 07.18 -
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6 GPL
- Vermogen
- 94 kW / 128 pk
- Bouwjaar
- 04.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6 XDi 160
- Vermogen
- 83 kW / 113 pk
- Bouwjaar
- 04.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong TIVOLI 1.6 XDi 160
- Vermogen
- 85 kW / 116 pk
- Bouwjaar
- 04.15 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



