Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 109078-13151-5

ECS elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - SUZUKI CELERIO

art. nr.: 109078-13151-5

ECS elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - SUZUKI CELERIO

  • Activering vereist: Nee
  • Uitschakeling parkeerassistent: Ja
  • geschikt voor SUZUKI CELERIO
  • Bouwjaar 03.14 -
ECS
U bespaart 47%
Aanbevolen verkoopprijs € 257,00 € 134,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 97,3 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
ECS
Kabelsetuitvoering
13polig
Kabelsettype
specifiek
Voertuigspecifieke stekkeraansluiting
Ja
Kabelsetsoort
Top Tronic
C2 controlelampje inbouwen
Nee
Montagetijd 1
1,5 h
Vrijschakelen noodzakelijk
Nee
Parctronic-uitschakeling
Ja
De aanhanger-leds kunnen zonder een ervoor gemonteerde weerstand worden geïnstalleerd
Nee
Uitschakeling van de mistachterlichten
Ja
Permanente stroom geïntegreerd, contact 9
Nee
Permanente stroom uitbreidbaar
Ja
Uitbreidingsset permanente stroom 2
Laadleiding geïntegreerd, contact 10
Nee
Laadleiding uitbreidbaar
Ja
Uitbreidingsset permanente stroom/laadleiding 2
Stekkerdoos voorgemonteerd
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Nee
Montage alleen in kofferbak van voertuig
Ja
Kabeldoorvoer in het voertuig moet beschikbaar zijn
Ja
Spanning [V]
12
Gewicht
1,24 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 Niet inbegrepen.
Productdetails

Deze 13 polige kabelset van ECS wordt voertuigspecifiek voor uw SUZUKI CELERIO geleverd. Een defect knipperlicht bij uw aanhangerwordt bij deze 13 polige Top Tronic kabelset door de knipperlichtcontrole vanuw voertuig gemeld door een verhoging van de knipperfrequentie.

De 13 polige Top Tronic kabelset zorgt dat de vanuit de fabriek ingebouwde parkeerhulp bij uwSUZUKI CELERIO zelfstandig wordt uitgeschakeld. Hoogwaardige, voertuigspecifieke stekkerverbindingen, aangepaste kabellengten en -kleuren, evenals een uitgebreide SUZUKI CELERIO montagehandleiding onderscheiden deze kabelset. Bij de montage van deze kabelset blijft het design van uw voertuig onaangetast. Hij wordt in de kofferbak ingebouwd, hiervoor is permanente stroom (klem 30) voor het aanhangerstuurapparaat achterin noodzakelijk. Bij uw SUZUKI CELERIO is al een kabeldoorvoer aanwezig, die door deze voertuigspecifieke 13 polige kabelset wordt gebruikt. Hierdoor vervalt het boren in het achterplaatwerk van het voertuig. Volgens de fabrikant ECS kan deze 13 polige kabelset binnen 1 uur worden gemonteerd. Onze ervaring laat echter zien dat ca. 1.5 uur moet worden ingeschat voor de montage van de kabelset.

U hebt de optie de contactdoos van de aanhanger achteraf om te bouwen om stroomverbruikers te kunnen gebruiken wanneer de aanhanger in gebruik is (continustroom), of anders om een aanhangeraccu te laden (laadkabel). Voor de functie continustroom is de uitbreidingsset 107650 vereist. De uitbreidingsset 139243 biedt een gecombineerde oplossing voor ombouw achteraf, voor continustroom en laadkabel, die afzonderlijk verkrijgbaar is.

Passende accessoires voor ECS elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek (3)
    Montagehandleidingen

    Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

    Beoordelingen
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Beoordeel dit artikel!

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

    Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
    U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

    geschikte voertuigen

    Suzuki, bekender van de motorfietsen van het merk, produceert ook personenauto's en buitenboordmotoren. Bij motorfietsen is Suzuki de grootste exporteur ter wereld. Suzuki bouwt personenauto's, vooral voor andere fabrikanten, omdat de ontwikkeling van eigen modellen zich niet loont. VW heeft een klein belang in Suzuki.

    • Suzuki CELERIO (LF)
      • Voertuigmodel
        Vermogen
        Bouwjaar
      • Voertuigmodel
        Suzuki CELERIO (LF) 1.0 (AVK310)
        Vermogen
        50 kW / 68 pk
        Bouwjaar
        03.14 -
    Fabrikant informatie

    Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

    Adres
    • ECS Electronics B.V.
    • Moerlaken 3
    • 4825 AR Breda
    • Noord-Brabant
    • Netherlands