Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 103368-07952-1

GDW Trekhaak met 2-gats flenskogel - SSANGYONG ACTYON SPORTS I

art. nr.: 103368-07952-1

GDW Trekhaak met 2-gats flenskogel - SSANGYONG ACTYON SPORTS I

  • Trekgewicht: 2500 kg
  • Kogeldruk: 115 kg
  • Geschikt voor SSANGYONG ACTYON SPORTS I
  • Bouwjaar 04.07 -
GDW
U bespaart 45%
Aanbevolen verkoopprijs € 419,00 € 228,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 97,3 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
GDW
Trekhaaktype
aanhangbok
Trekhaakvariant
met 2-gats flenskogel
Montagetijd 1
2,0 h
Tussenplaat voor uitbreiding tot een 4-gats flens 2
Kogeldruk 3
115 kg
Trekgewicht 4
2.500 kg
D-waarde
12,50 kN
Keurmerk
e6*94/20*0644*00
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Nee
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gatmaat [mm]
90 x 56 mm
Diameter opening [mm]
17 mm
Wisselsysteem geschikt
Ja
Gewicht
20,80 kg
Het kenteken wordt afgedekt
Nee
Het mistachterlicht wordt afgedekt
Nee
In hoogte verstelbare kogelkop
2-voudig verstelbaar
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 Niet inbegrepen.
3 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
4 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

De 2-gats trekhaakconstructie van GDW is geschikt voor uw SSANGYONG ACTYON SPORTS I . Om het gebruik van een 4-gats flenskogel, een muilkoppeling of een wisselsysteem mogelijk te maken, moet het artikel ZB7354 worden meebesteld. Voor een permanent gebruik van de trekhaak van uwSSANGYONG ACTYON SPORTS I is deze trekhaak van GDW, bestaande uit een trekhaakbeugel met 2-gats flenskogel 50T ideaal.

Deze trekhaak is ontwikkeld voor een aanhangerlast van maximaal 2500 kg en een statisch gewicht van 115 kg. De maximale D-waarde ligt volgens GDW op 12.5 kN.

Een uitsnede in de bumper voor de kogelstang van de trekhaak is niet noodzakelijk.

Heeft u voor uwSSANGYONG ACTYON SPORTS I een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor. Het gebruik van verschillende kogelplaten, een muilkoppeling en een wisselsysteem is gewaarborgd, omdat de gatmaat van de trekhaakbeugel genormeerd is op 83 x 56 mm.

De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant GDW is in de productverpakking ingesloten. Deze trekhaak is gelakt door middel van dompelen. Bij het dompellakken wordt de trekhaak in een speciale, sterke lak ondergedompeld, die de trekhaak tegen corrosie beschermd.

Het achteruitrijden kan worden bemoeilijkt, als de 2-gats trekhaakbeugel binnen het detectiebereik van de parkeerhulp ligt en de sensoren deze als hindernis detecteren. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.

Passende accessoires voor GDW Trekhaak met 2-gats flenskogel (1)
    Montagehandleidingen

    Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

    Beoordelingen
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Beoordeel dit artikel!

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

    Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
    U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

    geschikte voertuigen

    SsangYong heeft haar centrale in Seoul en werd oorspronkelijk in 1954 in bedrijf genomen. De Indische firma Mahindra & Mahindra Limited kocht het concern echter in 2010.

    • Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ)
      • Voertuigmodel
        Vermogen
        Bouwjaar
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi
        Vermogen
        104 kW / 141 pk
        Bouwjaar
        04.07 -
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi
        Vermogen
        114 kW / 155 pk
        Bouwjaar
        09.11 -
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD
        Vermogen
        104 kW / 141 pk
        Bouwjaar
        04.07 -
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD
        Vermogen
        114 kW / 155 pk
        Bouwjaar
        09.11 -
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.3
        Vermogen
        110 kW / 150 pk
        Bouwjaar
        09.11 -
      • Voertuigmodel
        Ssangyong ACTYON SPORTS I (QJ) 2.3 4WD
        Vermogen
        110 kW / 150 pk
        Bouwjaar
        09.11 -
    Fabrikant informatie

    Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

    Adres
    • GDW nv
    • Hoogmolenwegel 23
    • 8790 Waregem
    • Vlaams Gewest
    • Belgium