TowTec elektrische aansluitset 7polig Databus specifiek - CUPRA ATECA
TowTec elektrische aansluitset 7polig Databus specifiek - CUPRA ATECA
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Nee
- geschikt voor CUPRA ATECA
- Bouwjaar 08.23 -
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- voor voertuigen zonder voorbereiding (PR-code 1D0) en voor voertuigen met twee stekkers rechts achter de zijwandbekleding in de kofferruimte (PR-code 1M7)
- De elektrische set wordt in passieve modus geleverd. De assistentiesystemen in het voertuig worden hierbij niet uitgeschakeld en codering is niet nodig.
- Indien codering mogelijk is, bestaat echter de mogelijkheid om de elektrische set met een druk op de knop in de actieve modus te zetten en vervolgens te coderen, zodat de assistentiesystemen als u met aanhanger onderweg bent automatisch worden uitgeschakeld.
De 7 polige kabelset wordt speciaal voor u CUPRA ATECA geproduceerd door de fabrikant TowTec. Deze kabelset met 7 polen wordt toegevoegd aan het aanwezige databussysteem vanCUPRA ATECA. Bij een defect aan de aanhangerverlichting, meldt het systeem dit. Let op! Omdat de kabelset alleen bedoeld is voor dit voertuig, is het coderen niet meer nodig.
We hebben een tip voor u! Gebruik de schakelaar op het dashboard om de parkeerhulp van uwCUPRA ATECA bij aanhangergebruik te deactiveren. De gebruiksvriendelijkeCUPRA ATECA montagehandleiding, die hoogwaardige, voertuigspecifieke stekkerverbindingen en de op het voertuig afgestemde kabellengten en -kleuren zijn de uitstekende eigenschappen van deze kabelset. Een kabeldoorvoer, die geschikt is voor de voertuigspecifieke 7 polige kabelset, is bij uwCUPRA ATECA al aanwezig. Daardoor hoeft u bij de montage niet door het achterplaatwerk van uw voertuig te boren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
-
Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 1.5 TSI
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 07.23 -
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Vermogen
- 140 kW / 190 pk
- Bouwjaar
- 06.23 -
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Vermogen
- 221 kW / 300 pk
- Bouwjaar
- 09.18 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



