TowTec elektrische aansluitset 7polig Databus specifiek - VW GOLF VIII Variant
TowTec elektrische aansluitset 7polig Databus specifiek - VW GOLF VIII Variant
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Nee
- geschikt voor VW GOLF VIII Variant
- Bouwjaar 03.24 -
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- De elektrische set wordt in passieve modus geleverd. De assistentiesystemen in het voertuig worden hierbij niet uitgeschakeld en codering is niet nodig.
- Indien codering mogelijk is, bestaat echter de mogelijkheid om de elektrische set met een druk op de knop in de actieve modus te zetten en vervolgens te coderen, zodat de assistentiesystemen als u met aanhanger onderweg bent automatisch worden uitgeschakeld.
Deze voertuigspecifieke 7 polige kabelset voor uw VW GOLF VIII Variant is van de fabrikant TowTec. Deze 7-polige kabelset wordt eenvoudig ingebouwd in het bestaande databussysteem van uwVW GOLF VIII Variant. Mocht de aanhangerverlichting defect zijn, wordt dit door het voertuigsysteem gemeld. Bij deze kabelset vervalt het handmatig coderen.
We hebben een tip voor u! Gebruik de schakelaar op het dashboard om de parkeerhulp van uwVW GOLF VIII Variant bij aanhangergebruik te deactiveren. Deze kabelset onderscheidt zich door een eersteklas, voertuigspecifieke stekkerverbinding, met aangepaste kabellengten en -kleuren en een gedetailleerdeVW GOLF VIII Variant montagehandleiding. Bij uw VW GOLF VIII Variant is al een kabeldoorvoer aanwezig, die door deze voertuigspecifieke 7 polige kabelset wordt gebruikt. Hierdoor vervalt het boren in het achterplaatwerk van het voertuig.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
VW is het hoofdmerk van Volkswagen AG (VW AG), gevestigd in Wolfsburg. De portfolio omvat voertuigmerken als Bentley, Audi, Ducati, Bugatti, Lamborghini, Porsche, MAN, Seat, Skoda en Scania. Ook al staat VW wereldwijd achter Toyota op de tweede plaats op de wereldranglijst, VW is de grootste automobielfabrikant in Europa.
-
VW GOLF VIII Variant (CG5, DB5)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- VW GOLF VIII Variant (CG5, DB5) 1.5 TSI
- Vermogen
- 85 kW / 116 pk
- Bouwjaar
- 03.24 -
-
- Voertuigmodel
- VW GOLF VIII Variant (CG5, DB5) 1.5 eTSI
- Vermogen
- 85 kW / 116 pk
- Bouwjaar
- 03.24 -
-
- Voertuigmodel
- VW GOLF VIII Variant (CG5, DB5) 2.0 TSI 4motion
- Vermogen
- 150 kW / 204 pk
- Bouwjaar
- 12.24 -
-
- Voertuigmodel
- VW GOLF VIII Variant (CG5, DB5) 2.0 TSI R 4motion
- Vermogen
- 245 kW / 333 pk
- Bouwjaar
- 06.24 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



