Menu
art. nr.: 100091-08253-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - TOYOTA URBAN CRUISER

AUTO-HAK
  • AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop
  • AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop
art. nr.: 100091-08253-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - TOYOTA URBAN CRUISER

  • Trekgewicht: 980 kg
  • Kogeldruk: 50 kg
  • Geschikt voor TOYOTA URBAN CRUISER
  • Bouwjaar 07.07 - 03.16
AUTO-HAK
10% Actiekorting
In plaats van € 161,00 € 144,90
incl. 21% btw excl. verzendkosten
direct leverbaar
  • 97,3 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Bijzonderheden
  • Let op, past niet op model: 2WD
Technische gegevens - Trekhaak
Fabrikant
AUTO-HAK
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Montagetijd 1
1,5 h
Kogeldruk 2
50 kg
Trekgewicht 3
980 kg
D-waarde
6,10 kN
Keurmerk
e20*94/20*1273*00
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager
Ja
Gewicht
14,84 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Deze stijve trekhaak met aangeschroefde kogelkop voor uw TOYOTA URBAN CRUISER wordt geproduceerd door de merkfabrikant AUTO-HAK. Dankzij de lange levensduur en zijn voordelige prijs, is deze stijve trekhaak voor prijsbewuste of frequente gebruikers de juiste keuze.

Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 50 kg en een aanhangerlast van tot wel 980 kg aankan. De D-waarde is bepaald op 6.1 kN door AUTO-HAK.

Voor de kogelstang van de trekhaak is geen uitsnede nodig als u een bumper monteert.

DeTOYOTA URBAN CRUISER trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. Deze trekhaak is voorzien van een poedercoating. Bij dit moderne procedé voor oppervlaktecoating wordt met behulp van elektrostatisch laden en thermische invloed een laag kunststof poederlak permanent op het metalen oppervlak aangebracht, dat daardoor bestand is tegen sterke belastingen en perfect is beschermd tegen corrosie.

De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Wanneer de kogelkop binnen het detectiebereik ligt, kan deze een permanente belemmering zijn bij het achteruitrijden. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Toyota is wereldwijd marktleider bij automobielen en heeft meer dan 300.000 medewerkers. De Toyota groep omvat merken als Scion, Lexus, Hino en Daihatsu. Daarnaast zijn er strategische samenwerkingen met Isuzu en Subaru.

  • Toyota URBAN CRUISER (_P1_)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Toyota URBAN CRUISER (_P1_) 1.4 D-4D 4WD (NLP115_)
      Vermogen
      66 kW / 90 pk
      Bouwjaar
      01.09 - 04.14
    • Voertuigmodel
      Toyota URBAN CRUISER (_P1_) 1.5 VVTi 4WD (NCP115_)
      Vermogen
      76 kW / 103 pk
      Bouwjaar
      07.07 - 03.16