Brink Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - MITSUBISHI OUTLANDER IV
Brink Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - MITSUBISHI OUTLANDER IV
- Trekgewicht: 1600 kg
- Kogeldruk: 100 kg
- Geschikt voor MITSUBISHI OUTLANDER IV
- Bouwjaar 03.25 -
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- voor voertuigen zonder hybride aandrijving
Prijsbewuste bestuurders van een MITSUBISHI OUTLANDER IV prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door Brink en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.
Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 100 kg en een aanhangerlast van tot wel 1600 kg aankan. De D-waarde is bepaald op 10.8 kN door Brink.
Een uitsnede in de bumper is voor deze trekhaak noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig.
DeMITSUBISHI OUTLANDER IV trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers". We raden de trekhaak van de vooraanstaande fabrikant Brink aan, die staat voor de kwaliteit van de originele uitrusting en verkrijgbaar is voor een gunstige prijs.
De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant Brink is in de productverpakking ingesloten. Deze trekhaak is volgens een speciaal procedé gespoten en is op die manier beschermd tegen corrosie en omgevingsinvloeden.
De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Wanneer de kogelkop binnen het detectiebereik ligt, kan deze een permanente belemmering zijn bij het achteruitrijden. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Mitsubishi Motors is de geregistreerde naam van de autofabrikant Mitsubishi, dat niet alleen een eigen merk is, maar waaronder ook een netwerk van meer dan 200 ondernemingen ligt. De als zesde in Japan geplaatste automobielfabrikant, heeft circa 33.000 medewerkers en een hoofdvestiging in Tokio.
-
Mitsubishi OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid Vierwielaandrijving (GN0W)
- Vermogen
- 225 kW / 306 pk
- Bouwjaar
- 01.25 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid Vierwielaandrijving (ZM9, GN0W, GM4W)
- Vermogen
- 185 kW / 252 pk
- Bouwjaar
- 09.22 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 (GM4W, ZM2)
- Vermogen
- 135 kW / 184 pk
- Bouwjaar
- 06.21 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 Vierwielaandrijving (GM4W, ZM4)
- Vermogen
- 135 kW / 184 pk
- Bouwjaar
- 06.21 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Brink Towing Systems B.V.
- Industrieweg 5
- 7951 CX Staphorst
- Overijssel
- Netherlands



