Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 111438-09842-15

Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Relais specifiek - NISSAN NV400 Bus

art. nr.: 111438-09842-15

Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Relais specifiek - NISSAN NV400 Bus

  • Activering vereist: Nee
  • Uitschakeling parkeerassistent: Nee
  • geschikt voor NISSAN NV400 Bus
  • Bouwjaar 11.12 - 12.22
Erich Jaeger
U bespaart 47%
Aanbevolen verkoopprijs € 186,00 € 96,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten
  • 97,3 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
Erich Jaeger
Kabelsetuitvoering
13polig
Kabelsettype
specifiek
Voertuigspecifieke stekkeraansluiting
Ja
Kabelsetsoort
Relais
C2 controlelampje inbouwen
Nee
Montagetijd 1
1,5 h
Vrijschakelen noodzakelijk
Nee
Parctronic-uitschakeling
Nee
De aanhanger-leds kunnen zonder een ervoor gemonteerde weerstand worden geïnstalleerd
Nee
Uitschakeling van de mistachterlichten
Ja
Permanente stroom geïntegreerd, contact 9
Nee
Permanente stroom uitbreidbaar
Ja
Uitbreidingsset permanente stroom 2
Laadleiding geïntegreerd, contact 10
Nee
Laadleiding uitbreidbaar
Nee
Stekkerdoos voorgemonteerd
Ja
Demontage bumper noodzakelijk
Nee
Montage alleen in kofferbak van voertuig
Ja
Kabeldoorvoer in het voertuig moet beschikbaar zijn
Ja
Spanning [V]
12
Gewicht
1,09 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 Niet inbegrepen.
Productdetails

Deze 13 polige kabelset van Erich Jaeger wordt voertuigspecifiek voor uw NISSAN NV400 Bus geleverd. Of het knipperlicht bij uw aanhanger goed werkt, ziet u met deze 13 polige kabelset direct op het interne aanhangercontrolelampje (C2) op uw dashboard. Het vrijschakelen van het aanhangercontrolelampje bij deNISSAN NV400 Bus vervalt.

Extra tip van ons: Als u wilt kunt u de parkeerhulp tijdens aanhangergebruik met uwNISSAN NV400 Bus op het dashboard met een schakelaar uitschakelen. Deze kabelset onderscheidt zich door een eersteklas, voertuigspecifieke stekkerverbinding, met aangepaste kabellengten en -kleuren en een gedetailleerdeNISSAN NV400 Bus montagehandleiding. De montage van de kabelset vindt uitsluitend plaats in de kofferbak. Voorwaarde is dat permanente stroom (klem 30) voor het aanhangerstuurapparaat aan de achterkant van het voertuig beschikbaar is. Bij uw NISSAN NV400 Bus is al een kabeldoorvoer aanwezig, die door deze voertuigspecifieke 13 polige kabelset wordt gebruikt. Hierdoor vervalt het boren in het achterplaatwerk van het voertuig. Het inbouwen van deze 13 polige kabelset is zeer eenvoudig en hiervoor is volgens de fabrikant Erich Jaeger ca. 1 uur nodig. Op basis van onze ervaringen, raden we echter aan rekening te houden met ca. 1.5 uur voor de montage. De stekkerdoos van de kabelset is al voorgemonteerd. Daardoor is het niet nodig de losse aders van de kabel aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos.

Wilt u de contactdoos van de aanhanger uitbreiden met de functie continustroom, opdat u extra stroomverbruikers in de aanhanger kunt gebruiken, bestel dan de uitbreidingsset 107650 erbij.

Passende accessoires voor Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Relais specifiek (2)
    Montagehandleidingen

    Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

    Beoordelingen
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Beoordeel dit artikel!

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

    Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
    U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

    geschikte voertuigen

    Nissan werd 1933 opgericht en biedt werk aan meer dan 183.000 medewerkers. Sinds 1999 is er een strategische samenwerking met Renault. De Renault Nissan Alliantie werd opgericht en sinds 2010 is er een samenwerking met Daimler AG (Mercedes-Benz).

    • Nissan NV400 Bus (X62, X62B)
      • Voertuigmodel
        Vermogen
        Bouwjaar
      • Voertuigmodel
        Nissan NV400 Bus (X62, X62B) dCi 100
        Vermogen
        74 kW / 101 pk
        Bouwjaar
        11.11 - 09.16
      • Voertuigmodel
        Nissan NV400 Bus (X62, X62B) dCi 125
        Vermogen
        92 kW / 125 pk
        Bouwjaar
        11.11 - 09.16
      • Voertuigmodel
        Nissan NV400 Bus (X62, X62B) dCi 145
        Vermogen
        107 kW / 146 pk
        Bouwjaar
        11.11 - 12.22
    Fabrikant informatie

    Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

    Adres
    • Erich Jaeger GmbH + Co. KG
    • Strassheimer Str. 10
    • 61169 Friedberg
    • Hessen
    • Germany