Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 188722-37038-1

Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - NISSAN NV300 Kombi

art. nr.: 188722-37038-1

Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - NISSAN NV300 Kombi

  • Activering vereist: Nee
  • Uitschakeling parkeerassistent: Ja
  • geschikt voor NISSAN NV300 Kombi
  • Bouwjaar 06.21 -
Erich Jaeger
U bespaart 47%
Aanbevolen verkoopprijs € 313,00 € 165,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten
  • 97,3 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
Erich Jaeger
Kabelsetuitvoering
13polig
Kabelsettype
specifiek
Voertuigspecifieke stekkeraansluiting
Ja
Kabelsetsoort
Top Tronic
C2 controlelampje inbouwen
Nee
Montagetijd 1
1,0 h
Vrijschakelen noodzakelijk
Nee
Parctronic-uitschakeling
Ja
De aanhanger-leds kunnen zonder een ervoor gemonteerde weerstand worden geïnstalleerd
Ja
Uitschakeling van de mistachterlichten
Ja
Permanente stroom geïntegreerd, contact 9
Nee
Permanente stroom uitbreidbaar
Ja
Uitbreidingsset permanente stroom 2
Laadleiding geïntegreerd, contact 10
Nee
Laadleiding uitbreidbaar
Ja
Uitbreidingsset permanente stroom/laadleiding 2
Stekkerdoos voorgemonteerd
Ja
Demontage bumper noodzakelijk
Nee
Montage alleen in kofferbak van voertuig
Ja
Kabeldoorvoer in het voertuig moet beschikbaar zijn
Ja
Spanning [V]
12
Gewicht
1,26 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 Niet inbegrepen.
Productdetails

Zoekt u een specifieke elektrische set die geschikt is voor uw NISSAN NV300 Kombi? Dan is deze 13-polige elektrische set van Erich Jaeger precies de set die uw zoekt. Een defect knipperlicht bij uw aanhangerwordt bij deze 13 polige Top Tronic kabelset door de knipperlichtcontrole vanuw voertuig gemeld door een verhoging van de knipperfrequentie.

Met deze 13 polige Top Tronic kabelset wordt het uitschakelen van de vanuit de fabriek ingebouwde parkeerhulp bij uwNISSAN NV300 Kombi automatisch geregeld. Deze kabelset onderscheidt zich door een eersteklas, voertuigspecifieke stekkerverbinding, met aangepaste kabellengten en -kleuren en een gedetailleerdeNISSAN NV300 Kombi montagehandleiding. Bij de montage van deze kabelset blijft het design van uw voertuig onaangetast. Hij wordt in de kofferbak ingebouwd, hiervoor is permanente stroom (klem 30) voor het aanhangerstuurapparaat achterin noodzakelijk. Een kabeldoorvoer, die geschikt is voor de voertuigspecifieke 13 polige kabelset, is bij uwNISSAN NV300 Kombi al aanwezig. Daardoor hoeft u bij de montage niet door het achterplaatwerk van uw voertuig te boren. U hoeft de losse aders niet aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos, omdat een stekkerdoos bij deze kabelset al is voorgemonteerd.

Het uitbreiden van de contactdoos van de aanhanger met het doel stroomverbruikers in de aanhanger aan te sluiten is mogelijk dankzij de uitbreidingsset 107650 met continustroom-functie. Verder bestaat de mogelijkheid van een gecombineerde oplossing voor ombouw achteraf, waarmee ook een accu in de aanhanger kan worden opgeladen (laadkabel). De uitbreidingsset 139243 voor continustroom en laadkabel kunt u er tegelijk bijbestellen.

Passende accessoires voor Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek (3)
    Montagehandleidingen

    Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

    Beoordelingen
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Beoordeel dit artikel!

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

    Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
    U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

    geschikte voertuigen

    Sinds 1999 heeft de in 1933 opgerichte autofabrikant Nissan een strategische samenwerking met Renault. De in het leven geroepen Renault Nissan Alliantie werkt sinds 2010 ook samen met Daimler AG (Mercedes-Benz). Bij Nissan zijn op dit moment circa. 183.000 medewerkers in dienst.

    • Nissan NV300 Kombi (X82)
      • Voertuigmodel
        Vermogen
        Bouwjaar
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 125
        Vermogen
        92 kW / 125 pk
        Bouwjaar
        09.16 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 145
        Vermogen
        107 kW / 145 pk
        Bouwjaar
        09.16 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 120
        Vermogen
        89 kW / 121 pk
        Bouwjaar
        09.16 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 95
        Vermogen
        70 kW / 95 pk
        Bouwjaar
        09.16 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 120
        Vermogen
        88 kW / 120 pk
        Bouwjaar
        07.19 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 145
        Vermogen
        107 kW / 145 pk
        Bouwjaar
        07.19 -
      • Voertuigmodel
        Nissan NV300 Kombi (X82) 2.0 dCi 170
        Vermogen
        125 kW / 170 pk
        Bouwjaar
        07.19 -
    Fabrikant informatie

    Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

    Adres
    • Erich Jaeger GmbH + Co. KG
    • Strassheimer Str. 10
    • 61169 Friedberg
    • Hessen
    • Germany