Erich Jaeger elektrische aansluitset 7polig Top Tronic specifiek - FORD KUGA I
Erich Jaeger elektrische aansluitset 7polig Top Tronic specifiek - FORD KUGA I
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Ja
- geschikt voor FORD KUGA I
- Bouwjaar 02.08 - 11.12
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
De 7 polige kabelset wordt speciaal voor u FORD KUGA I geproduceerd door de fabrikant Erich Jaeger. Met deze 7 polige Top Tronic kabelset wordt een defect knipperlicht bij uw aanhanger betrouwbaar gemeld. Bij de geïntegreerde knipperlichtcontrole van uw voertuig neemt de knipperfrequentie in dat geval toe.
Het uitschakelen van de vanuit de fabriek ingebouwde parkeerhulp bij de FORD KUGA I gebeurt door deze 7 polige Top Tronic kabelset automatisch. Deze kabelset onderscheidt zich door een eersteklas, voertuigspecifieke stekkerverbinding, met aangepaste kabellengten en -kleuren en een gedetailleerdeFORD KUGA I montagehandleiding. Het inbouwen van deze kabelset gebeurt in de kofferbak van uw voertuig. Om de kabelset te kunnen aansluiten, moet permanente stroom (klem 30) voor het aanhangerstuurapparaat aan de achterkant van het voertuig beschikbaar zijn. Voor het inbouwen van deze voertuigspecifieke 7 polige kabelset hoeft u niet te boren in het achterplaatwerk van uw voertuig. Achterin uwFORD KUGA I is al een geschikte kabeldoorvoer aanwezig, die kan worden gebruikt. Het inbouwen van deze 7 polige kabelset is zeer eenvoudig en hiervoor is volgens de fabrikant Erich Jaeger ca. 1 uur nodig. Op basis van onze ervaringen, raden we echter aan rekening te houden met ca. 1.5 uur voor de montage. De stekkerdoos van de kabelset is al voorgemonteerd. Daardoor is het niet nodig de losse aders van de kabel aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Als geen andere staat de naam van de Ford oprichter Henry Ford voor het gebruik van de lopende band in de automobielindustrie. De in Detroit opgerichte onderneming Ford staat naast General Motors, Hyundai, Toyota en VW op de vijfde plaats bij de grootste voertuigfabrikanten ter wereld. De merken Lincoln, Continental, Merkur, Mercury, Edsel en Guri behoren ook tot het Ford concern.
-
Ford KUGA I
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.0 TDCi
- Vermogen
- 100 kW / 136 pk
- Bouwjaar
- 03.08 - 11.12
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.0 TDCi
- Vermogen
- 103 kW / 140 pk
- Bouwjaar
- 03.10 - 11.12
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.0 TDCi 4x4
- Vermogen
- 100 kW / 136 pk
- Bouwjaar
- 03.08 - 11.12
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.0 TDCi 4x4
- Vermogen
- 103 kW / 140 pk
- Bouwjaar
- 03.10 - 11.12
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.0 TDCi 4x4
- Vermogen
- 120 kW / 163 pk
- Bouwjaar
- 03.10 - 11.12
-
- Voertuigmodel
- Ford KUGA I 2.5 4x4
- Vermogen
- 147 kW / 200 pk
- Bouwjaar
- 02.08 - 11.12
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Erich Jaeger GmbH + Co. KG
- Strassheimer Str. 10
- 61169 Friedberg
- Hessen
- Germany



