Oris Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - FORD FOCUS II
Oris Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - FORD FOCUS II
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1865 kg
- Kogeldruk: 80 kg
- Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
- geschikt voor FORD FOCUS II
- bouwjaar 02.08 - 09.12
- 97,3 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- Let op, past niet op model: ST 2.5l 166 KW
Complete set met stijve trekhaak met 7-polige elektrische aansluiting voor uw FORD FOCUS II
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van Oris evenals de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig optimaal voor op alle uitdagingen. Precies op uw FORD FOCUS II aangepast , zijn deze trekhaak en het elektrische toebehoren ontwikkeld. U kunt dan aanhangers met een gewicht tot 1865 kg trekken.
Het voertuig hoeft, nadat de complete set is gemonteerd, niet voor een beoordeling naar een deskundige. Ook een vermelding in de autopapieren van uw FORD FOCUS II is overbodig. Graag de instructies in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, van de fabrikant van uw voertuig, volgen. De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Ligt de kogelkop binnen de waarnemingszone, dan kan deze bij het achteruitrijden als obstakel worden gezien. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeersensors een afneembare trekhaak te monteren.
Van de kleinste schroef tot de gedetailleerde montagehandleiding ontvangt u met deze complete set alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw FORD FOCUS II te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
De door Henry Ford in Detroit opgerichte onderneming, behoort wereldwijd tot de grootste voertuigfabrikanten en staat samen met Toyota, General Motor, Hyundai en Volkswagen aan de top van de autofabrikanten. Ford geldt als pionier bij het invoeren van de lopende band. Op dit moment maken de automerken Lincoln, Mercury, Edsel, Merkur, Guri en Continental deel uit van het concern.
-
Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 01.10 - 09.12
-
- Voertuigmodel
- Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG
- Vermogen
- 107 kW / 145 pk
- Bouwjaar
- 04.09 - 07.11
-
- Voertuigmodel
- Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex
- Vermogen
- 107 kW / 145 pk
- Bouwjaar
- 10.08 - 03.10
-
- Voertuigmodel
- Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 02.08 - 07.11
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands
- ACPS Automotive Services GmbH
- Regioparkring 1
- 41199 Mönchengladbach
- Nordrhein-Westfalen
- Germany



